Działka budowlana Jastrzębiec
Jastrzębiec, kujawsko-pomorskie
- 65 000 zł
- 1 112 m²
- 58,45 zł/m²
Magdalena Stacho...
Skontaktuj się
Działka budowlana Jastrzębiec
Jastrzębiec, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
24 kwietnia 2026
Działka budowlana Jastrzębiec
Zaktualizowane: 24 kwietnia 2026
65 000 zł 1 112 m² 58,45 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 65 000 zł (58,45 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 112 m²
- kształt: prostokąt; długość: 59m; szerokość: 20m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Sp. z o. o., zaktualizowane: 24.04.2026
- numer ogłoszenia: 481385
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Jastrzębiec, Więcbork, sępoleński, kujawsko-pomorskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Działka budowlana w Jastrzębcu! Warunki zabudowy! Cicha i spokojna okolica!
Szanowni Państwo
Chciałabym zaprezentować piękną działkę budowlaną o powierzchni 1112 m², położona w miejscowości Jastrzębiec, gmina Więcbork, pow. sępoleński. Działka znajduję się 8 km od Więcborka, 18 km od Sępólna Krajeńskiego oraz 30 km od Nakła nad Notecią. W Jastrzębcu znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa oraz sklep spożywczy. (...)
576 668...
576 668 300