Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Jastrzębiec

Jastrzębiec, kujawsko-pomorskie

  • 55 000 zł
  • 891 m²
  • 61,73 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Stacho...

Skontaktuj się

Działka budowlana Jastrzębiec

Jastrzębiec, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
9 maja 2026

55 000 zł

891 m²

61,73 zł/m²

Działka budowlana Jastrzębiec

Zaktualizowane: 9 maja 2026

55 000 zł 891 m² 61,73 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 55 000 zł (61,73 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 891 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 47m; szerokość: 20m
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka budowlana w Jastrzębcu! Warunki zabudowy! Cicha i spokojna okolica!

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 875 m², 882 m² oraz 891 m², położone w malowniczej spokojnej okolicy, w miejscowości Jastrzębiec, gmina Więcbork. To idealna propozycja dla osób szukających ciszy, kontaktu z naturą oraz przestrzeni do realizacji swoich planów inwestycyjnych. (...)

Agent

Magdalena Stachowicz

576 668...

576 668 300

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magdalena Stachowicz

576 668...

576 668 300

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magdalena Stachowicz

Zostaw telefon, oddzwonimy